WSZYTSKIE PRODUKTY MARKI GERBER GEAR ZOSTAŁY W POLSCE OBJĘTE 25-LETNIĄ GWARANCJĄ DYSTRYBUTORSĄ OBOWIĄZUJĄCA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Ogólne postanowienia gwarancyjne:

Wszystkie produkty amerykańskiej marki Gerber Gear wykonano z zastosowaniem zaawansowanych materiałów i procesów produkcyjnych. Nasze produkty zostały starannie przetestowane i idealnie sprawdzają się w pracach i działaniach w najtrudniejszych warunkach pogodowych i terenowych, oraz spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Niezależnie od naszych starań w procesie produkcji mogą jednak pojawić się błędy. Aby zapewnić klientom najlepszą możliwą użyteczność wszystkich narzędzi Gerber Gear objęliśmy te produkty obowiązującą w całej Polsce 25-letnią gwarancją dystrybutorską na materiały i jakość wykonania.

25-letni okres gwarancji rozpoczyna się z dniem pierwotnego zakupu. Gwarancja ta jest ważna wyłącznie na terytorium Polski.

W przypadku produktów Gerber Gear, wszelkiego rodzaju wady fabryczne, produkcyjne, oraz które pojawią się w czasie użytkowania należy zgłaszać do punktów, w których produkt został zakupiony (okres 2 lat), lub (po okresie 2 lat od zakupu) zgłaszać bezpośrednio do działu reklamacji firmy Crag Sport.

Gwarancja ta obejmuje:

  • uszkodzenia powstałe w czasie normalnego użytku (np. wgięcia, wyłamania);
  • ewentualnych zmian w wyglądzie zewnętrznym produktu, jeśli zmiany takie wpływają na funkcjonalność produktu;
  • uszkodzenia produktu w czasie użytku w sposób zgodny z jego zamierzonym lub zalecanym stosowaniem;
  • stosowania się do zasad prawidłowej konserwacji, w tym czyszczenia produktu po użyciu lub przechowywania produktu z dala od światła słonecznego i czynników pogodowych;
  • ewentualne szczególne przypadki uszkodzeń towaru w czasie działania;

Przyjęcie roszczenia gwarancyjnego leży w wyłącznej gestii Crag Sport, który jest wyłącznym dystrybutorem marki Gerber Gear na ternie Polski. W przypadku przyjęcia takiego roszczenia rzeczony produkt zostanie według wyłącznego uznania Crag Sport naprawiony albo wymieniony na produkt podobny. W przypadku modeli wycofanych ze sprzedaży, wadliwy produkt zostanie wymieniony na najbardziej zbliżony model z aktualnie dostępnej oferty. Ani wymiana, ani naprawa produktu nie powoduje przedłużenia okresu obowiązywania oryginalnej gwarancji.

Kontakt

Dział serwisu i reklamacji Crag Sport
Josepha Conrada 65
31-357 Kraków| Polska
T +48 508 862 785

25 lat gwarancji