Tomasz Laskowski

Moja służba w armii rozpoczęła się w roku 1993. Pierwsze „szlify” zbierałem w 56. Kompanii Specjalnej w Szczecinie, skąd trafiłem do Lublińca ówczesny 1. Pułk Specjalny Komandosów (obecnie Jednostka Wojskowa Komandosów). Służbę w JW GROM pełniłem od 2005. Podczas jej trwania wielokrotnie uczestniczyłem w misjach pokojowych oraz stabilizacyjnych, m.in. w Afganistanie oraz Iraku.

Posiadam wieloletnie doświadczenie oraz umiejętności w zakresie przygotowania ludzi do działań w warunkach bojowych, sytuacjach kryzysowych i zagrażających życiu. Specjalizuję się w zakresie strzelectwa taktycznego, taktyki czarnej, zielonej, niebieskiej oraz ochrony VIP. Posiadam uprawnienia instruktora strzelectwa, nurkowania, wspinaczki jak też inne.

W czasie mojej wieloletniej służby w jednostkach specjalnych uzyskałem doświadczenie wojskowe w wielu dziedzinach, wyspecjalizowałem się m.in. w prowadzeniu nurkowań na tlenie jak też technice breaching’u. Posiadam praktykę jak też doświadczenie w tej dziedzinie, realizowane z powodzeniem w kraju jak i na misjach bojowych w Iraku i Afganistanie.

Od kilku lat moje działania w JW GROM skupiały się na szkoleniu, pozyskiwaniu i wdrażaniu nowych technologii jak i sprzętu. Od 3 lat prowadzę GROM ACADEMY realizującą zagadnienia ściśle powiązane z moją wcześniejszą pracą oraz działalnością, a zdobyte przez wiele lat doświadczenie w JW GROM pomaga mi w realizacji moich planów.